Міст Нотр-Дам

Міст Нотр-Дам має свою унікальну і довгу історію. В даний час ця споруда, в довжину складає 105 метрів і завширшки 20 метрів, має два чотириметрові тротуару. Але в минулому було інакше.

Відповідно до історії, ще в стародавні часи на місці моста Нотр-Дам був побудований дерев'яний міст, який був згодом спалений, з метою захисту острова Сіте і його населення від нападу стародавніх римлян. Чужоземці, в свою чергу, побудували кам'яний міст, при цьому завершивши свою первинне завдання по захопленню острова Сіте.

Кам'яний міст проіснував досить довго і був зруйнований тільки під час облоги острова норманами в 885-886 роках. На його місці був побудований невелике подібна споруда з млином, що не доходить до острова, яке використовувалося рибалками як понтона.

Король Карл IV під час свого правління видав указ, у якому йшлося про будівництво нового дерев'яного моста в 1413 році, який був згодом повністю забудований житловими будинками. Йому було присвоєно назву Нотр-дам після закінчення будівництва. Міст простояв недовго, після чого в жовтні 1499 року обвалився.

Здесь http://autolombard.com.kz Вы можете получить денежный займ под залог авто.

Після чергового руйнування парижани знову почали будівництво нової споруди, але вже з каменю, який є більш стійким матеріалом. Міст був побудований і забудований численними будинками в 1507 році, серед яких були різноманітні магазини і житлові будинки, які вперше за всю історію були пронумеровані парними номерами будинків з одного боку, а з іншого - непарними номерами.

На честь одруження короля Людовика XIV з Марією Терезою міст був оновлений в 1660 році. Всі побудовані на ній будівлі в 1786 році були знесені за наказом короля і в 1853 році, через майже століття, був зведений новий міст на основі старого фундаменту, оснащений п'ятьма арками.

З плином часу, через постійне зіткнення барж з мостом, було прийнято рішення знести три центральні арки і встановити замість них металеву конструкцію. Міст Нотр-Дам отримав другу назву, в зв'язку із зіткненнями. Тепер він носив ім'я «Чортів міст».

У 1919 році, після чергового оновлення моста, відбулося урочисте відкриття споруди з урочистими почестями за участі президента Франції Раймонда Пуанкаре.

В даний час на мосту можна побачити не тільки численних туристів і жителів Парижа, які направляються в собор Нотр-Дам, а й велика кількість любителів покататися на роликових ковзанах.