Люксембурзький сад

У центрі столиці Франції знаходиться Люксембурзький сад - найпрекрасніша пам'ятка Латинського кварталу Парижа і улюблене місце відпочинку городян.

особливості об'єкта

Сад виник в 1611 році навколо Люксембурзького палацу Марії Медічі. Він до цих пір зберігає атмосферу старовини, залучаючи як місцевих жителів, так і гостей міста. Сюди приходять, щоб помилуватися зеленими насадженнями, прекрасними клумбами і чудовими фонтанами. Серед пишно зростаючої рослинності видніються чудові скульптурні композиції.

Остеопат Алматы окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Jardin du Luxembourg привертає ідеальними газонами і середньовічними лавками, тут приємно насолоджуватися сонцем і свіжим вітерцем, влаштовувати пікніки або просто розслабитися, відпочивши від повсякденної суєти.

Сад вражає уяву в будь-який час доби: і рано вранці, і спекотним днем і прохолодним ввечері. Тут влаштовують романтичні побачення, приходять дружними компаніями або походжають на самоті.

На що варто звернути увагу?

У центрі Jardin du Luxembourg розташований Люксембурзький палац, одне з кращих архітектурних споруд середньовічної Франції. Перед ним знаходиться величезний фонтан, в якому діти часто пускають вітрильники. Трохи осторонь є ще один, побудований на честь Марії Медічі. Його ліпнина виконана в італійському стилі, а навколишня рослинність ще довго буде залишатися в пам'яті.

На території влаштований музей, де виставлені роботи Матісса, Модільяні і багатьох інших майстрів живопису.

Трохи осторонь від центрального входу збудований музичний павільйон, що представляє собою простору сцену. На ній часто проходять концерти, влаштовуються шоу, виступають музиканти.

В саду працює театр мініатюр, є безліч розваг для дітей, в тому числі карусель, катання на поні, гра в футбол, баскетбол і навіть теніс.

Цікаві факти

Jardin du Luxembourg відвідували багато відомих осіб. Тут любили зустрічатися Анна Ахматова і Амедео Модільяні, обожнювали приходити Віктор Гюго, Жан-Жак Руссо, Гі де Мопассан і Дені Дідро.

Як дістатися?

Найпростіше доїхати на метро, вийшовши на станції «Люксембург». Також можна потрапити на рейсовому автобусі, поїзді (станція Luxembourg (Лінія B)) або дійти пішки.

Час роботи

Відкрито кожен день з 7.30. Час же закриття часто змінюється, його треба уточнювати на сайті.