ландшафтна архітектура

Ландшафтний дизайн - широке поняття, яке включає в себе цілий комплекс заходів, спрямованих на створення гармонійного середовища навколо будинку. Створення ландшафту - це творчий процес, який передбачає відтворення природної краси природи штучними методами. Досягати гармонії допомагає праця великої кількості фахівців компанії ПозітівПроект, серед яких ландшафтні дизайнери, архітектори, проектувальники, озеленювачі і багато інших. Особливість робіт з ландшафтного дизайну полягає в тому, що фахівці, що створюють рукотворний пейзаж, повинні володіти знаннями не тільки в області підбору та розміщення різних його елементів, а й володіти специфікою робіт з озеленення та благоустрою.

Здесь вы сможете заказать ландшафтный дизайнер архитектор очень большой выбор и низкая цена.

У своїй роботі ландшафтний архітектор повинен не тільки враховувати побажання замовника, а й зіставляти їх з реальними умовами ділянки, підкреслюючи його достоїнства і приховуючи наявні недоліки. Можливості сучасного ландшафтного дизайну дозволяють невпізнанно перетворити ділянку, створюючи на ньому не просто неповторний природний ландшафт, а й невловиме відчуття затишку і спокою, ту своєрідну атмосферу, яка стане прекрасним доповненням вашого будинку.

Ландшафт - це не витвір мистецтва, яке призначене виключно для споглядання. Ділянка повинна бути не тільки красивим і неповторним, але і зручним для своїх господарів. Важливу роль в цьому відіграють малі архітектурні форми, які допомагають не тільки підкреслити красу ландшафту і акцентувати найбільш важливі його елементи, а й зробити його функціональним. Створені фахівцями компанії ПозітівПроект, вони будуть прямим стилістичним продовженням архітектури будинку, смислового центру будь-якої ділянки.

Головна мета будь-якого ландшафтного проекту - досягнення гармонії архітектури і природних форм. І для цього в арсеналі ландшафтного дизайнера і ландшафтного архітектора є безліч засобів: газони, квітники, живоплоти, малі архітектурні форми та садові меблі, штучні водойми і багато іншого. Звичайно, в першу чергу їх вибір буде визначатися, виходячи з побажань замовника, однак досвідчений ландшафтний дизайнер завжди зможе запропонувати саме ті елементи, які максимально вигідно змалюють вже наявний на ділянці ландшафт і органічно доповнять його, зробивши ділянку дійсно унікальним і неповторним.