Квартиру який планування вибрати?

Коли у людей виникає ідея покупки квартири, найлегше їм визначитися з кількістю кімнат житла виходячи зі своїх фінансових можливостей. Згодом практично у всіх новоспечених покупців нерухомості виникає одне і те ж питання - а яку саме квартиру вибрати, в будинку якого типу і будь планування? 

Если вы решили поменять жильё куплю квартиру харьков мы сможем вам помочь за короткое время и недорого.

1) Хрущовка - такі квартири розташовуються в 4-5 поверхових будинках без ліфта і сміттєпроводу, побудованих за часів правління Хрущова з метою урбанізації та надання сім'ям житлової площі. Сама реформа була дуже вдалою, однак такі будинки були призначені для тимчасового проживання, термін їх служби був приблизно 25 років. Однак і по теперішній час люди продовжують жити в уже аварійних будинках, ризикуючи своїм майном і життям. В цілому «хрущовки» представляють собою малогабаритні одно-, дво- і трикімнатні квартири з завжди поєднаним санвузлом, маленькою кухнею (близько 6 кв.м.), прохідними кімнатами і поганий звукоізоляцією. Такі квартири є бюджетним варіантом покупки нерухомості.

Монолітна планування - такі квартири розташовуються в будинках, зведених за технологіями монолітного будівництва. Володіючи перевагами монолітних новобудов, такі квартири користуються високим попитом, а тому відносяться до дорогого класу житла.

Елітна планування, або квартири з вільним плануванням, а також квартири-студії. Іншими словами, це велика і простора площа, вільна для творчості і дизайнерських знахідок, що дозволяє змінювати інтер'єр приміщення без особливих витрат часу і сил. Такий тип житла є дорогим, але тим не менше користується попитом.

Таким чином, при виборі типу планування квартири покупцям слід для себе визначити наступні моменти:

По-перше, чи дозволяє фінансова можливість розглядати сучасні варіанти планувань житла, або варто зупинити свій вибір на бюджетних варіантах.

По-друге, необхідно чітко знати, які благоустрою будинку важливі для проживання (наявність ліфта, сміттєпроводу, лоджій в квартирі або суміщеного санвузла). Важливо вже на етапі підготовки до покупки квартири розуміти, які проблеми може в собі нести той чи інший тип споруди житла.

По-третє, потреба в великих і просторих квадратних метрах - комусь достатньо і невеликого власного кутка, а хтось і на 100 кв.м. уживеться з працею.