Купівля квартири в новобудові

Чим добра покупка квартири в новобудові ? У нещодавно збудованому будинку однозначно буде сучасне планування. Тут ви вже точно не знайдете п'ятиметрової кухні і вузенькою передпокою, в якій і вдвох щось не розійдешся. Сучасні планувальні рішення, на щастя, далеко пішли від горезвісних «хрущовок» і так званих «покращенок». Крім того, новий будинок - це нові комунікації, електрика, сантехніка. Інженерне забезпечення квартири буде служити довго і не потребують ремонту в найближчі роки. До того ж воно, швидше за все, буде сучасним і непоганим по дизайну (це відноситься в основному до сантехніки). Це все «матеріальні» переваги. Є і ще дуже важливий аспект: квартира в щойно зданому будинку не має історії. Не потрібно буде встановлювати складним і дорогим чином її юридичну чистоту. Тобто новосели гарантовані від того, що через десяток років раптом з'явиться який-небудь родич колишніх господарів квартири, який перебував весь цей час в місцях позбавлення волі. До недоліків нової квартири можна віднести її відносно вищу вартість, але тут можуть бути варіанти. Квартири в нових будинках часто здаються без внутрішньої обробки. Це означає, що є рівні стіни, стелю та стяжка підлоги, решту доведеться робити за власні гроші.

У нових споруджуваних об'єктах купити квартиру в Києві можна за нижчими цінами, ніж на вторинному ринку нерухомості, особливо на ранніх етапах будівництва. Для бажаючих придбати нерухомість в Києві є ЖК "Озерний гай" http://ozernyi-gatne.com.ua/complex/, в новобудові існує можливість надання можливості поетапної оплати. Багато будівельних компаній  на даний момент пропонують покупцям квартир вигідні умови укладання угоди з оплатою в розстрочку.

Купівля квартири в новобудові позбавлена юридичних складнощів, пов'язаних з наявністю попередніх власників. Як правило, новобудови Одеси зводять в перспективних районах з розвинутою інфраструктурою, прибудинкова територія упорядкована і озеленена, в комплексах знаходиться підземний паркінг або гаражі для мешканців будинку. Купуючи квартиру на ранніх етапах будівництва, можливо вибрати найбільш підходящий для себе варіант планування, необхідний поверх. Якщо Вам необхідно купити будинок в Києві, купуючи нерухомість в новому житловому комплексі, Ви забезпечите своїй родині комфортні умови проживання, завдяки сучасним технологіям будівництва, новим комунікацій і інженерних мереж