Кредит онлайн в Україні.

Отримати кредит в інтернеті, дорого чи зручно. На початку 2000-х років існував міф, що повноцінна електронна комерція в державі запрацює тільки після прийняття законів про е-комерції і цифрового підпису. Однак навіть після прийняття цих документів, ривка цифрової економіки не відбулося. При цьому слід визнати, що все ж прийняття Закону України про електронну комерцію дало певний поштовх розвитку онлайн сервісів, таких, які раніше ми зустрічали виключно в офлайновом сегменті прийняття рішень: фізична присутність клієнта, сканування документів при оформленні угоди, ручне заповнення анкует та інші пережитки «доінтернетні» епохи.

Мы предлагаем на выгодных условиях кредит через интернет за короткое время.

Однією з таких, в минулому, дуже формалізованої фінансової послуги було отримання будь-якого споживчого кредиту. І сьогодні, більшість з нас, отримання кредиту не уявляють без відвідування банку, особистої співбесіди з менеджером, і заповненням маси документів. Проте, в Україні вже доступні сервіси, які дозволяють отримати грошові кошти в кредит за 5 хвилин, сидячи перед екраном ноутбука.

Як отримати кредит в інтернет.

Для клієнта сервіс виглядає гранично просто. Необхідно відвідати сайт кредитної організації, заповнити онлайн анкету та одразу ж отримати кошти на свою банківську карту. Такі кредити трохи відрізняються від звичного споживчого кредиту ставкою, сумою і терміном. Сума менше, ставка вище, термін до 1 міс. І це логічно. Не дарма ці кредити отримали назву «до зарплати». Вони не підходять для клієнтів, які хочуть отримати кошти, наприклад на покупку авто з розрахунку повернення через рік. Кредити «до зарплати» цікаві в випадках, коли виникла не запланована потреба в грошах і не вистачає від кількасот до кількох тисяч гривень до зарплати. А займати у «сусіда» не хочеться. Погашення такого кредиту відбувається теж просто - або це оплата на сайті кредитної організації з карти, або оплата в платіжному термінали. Тобто максимальна простота і зручність.