Ігрова приставка Nintendo Switch

Зручне управління. У стандартну комплектацію входять бездротові джойстики Joy-Con, що мають ідентичний набір функціональних елементів. Вони можуть прикріплятися до планшета для використання в якості власників або з'єднуватися з ним через бездротові канали зв'язку. У кожному джойстику знаходяться гироскопический датчик і акселерометр для управління рухами руки, а також вібромотор для створення зворотного зв'язку підвищеної чіткості. Виробник також пропонує класичний геймпад Switch Pro, розроблений спеціально для гри на великому екрані.

На сайте нашего интернет магазина вы сможете приобрести беспроводной геймпад Nintendo Controller он позволит вам почувствовать весь вкус игровой реальности.

Мультіплеер. Найпростіший спосіб позмагатися з одним - встановити консоль на столі за допомогою відкидною підставки і скористатися двома стандартними джойстиками. Крім того, пристрій може підключатися до інтернету для отримання доступу до геймерської онлайн-сервісу або з'єднуватися з вісьмома іншими девайсами через Wi-Fi для створення локальної багатокористувацької гри.

Оригінальний геймплей. У правий контролер Joy-Con вбудована інфрачервона камера, яка може розпізнавати форму і розмір предметів, відстань до них, а також виявляти рух. З її допомогою можна зіграти в «камінь-ножиці-папір», влаштувати віртуальну дуель без зброї або змагання за іншими правилами.

Чудова автономність. Консоль підходить навіть для використання в тривалих поїздках. Вона може працювати до 6 годин без підключення до розетки і зчитувати гри з компактних SD-карт, легко поміститься в спеціальний чохол або в невелику сумочку.

Фірмові аксесуари. Пропонує зручні ремінці для джойстиків, альтернативні контролери, власники та зарядні пристрої. Згодом перелік аксесуарів буде значно розширено, що робить гру ще більш зручною і цікавою.