Фасадна штукатурка "Короїд".

Розглянемо один з найпопулярніших видів обробки фасаду - штукатурку «Короїд». «Короїд» поділяється на два види, за своїм складом: на гіпсовій і акрилової основі. Так само до складу входять дрібні гранули з мармуру або мінеральна крихта, і композитна штукатурка. Зернистість штукатурки «Короїд» впливає на зовнішній вигляд готового фасаду і залежить саме від розміру мармурових гранул і мінеральної крихти. Вы сможете у купить строительные материалы g-stroy.biz.ua/koroed-barashek.html гарантируем качество и низкии цены.

Як і будь-який будівельний матеріал штукатурка «Короїд» має свої переваги і недоліки.

До основних переваг можна віднести:

1. Висока стійкість штукатурки «Короїд» до атмосферних впливів. При дотриманні технології при нанесенні така обробка може прослужити довгі роки і витримати сильні перепади температур в наших широтах.

2. Вартість штукатурки «Короїд» є абсолютно прийнятною в порівнянні з іншими сучасними оздоблювальними матеріалами.

3. «Короїд» має високу стійкість до впливу вогню.

4. Матеріал є екологічно чистим і проводиться тільки з натуральних матеріалів.

5. Завдяки невеликій вазі не створює сильне навантаження на фундамент і не вимагає додаткового посилення несучих конструкцій.

6. Штукатурка «Короїд» має високу стійкість до ультрафіолету, за рахунок чого не відбувається зміни кольору фасаду через довгі роки, і він зберігає свій первісний вигляд.

7. Вона легко наноситься практично на будь-яку тверду поверхню: бетон, цегла, дерево, гіпсокартон, ДСП, тверді волокнисті плити, сендвіч-панелі. Виключають її застосування тільки на металі, склі та інших, які не утримують зчеплення з цементним розчином. Короїд »також має і свої недоліки:

1. Основний мінус - це трудомісткість робіт, пов'язаних з нанесенням такої штукатурки. Щоб фасад мав гарний вигляд і радував око краще запросити професіоналів, які мають великий досвід в застосуванні такого будівельного матеріалу.

2. Наслідком привабливого рельєфу готового фасаду є складність фарбування штукатурки «Короїд». Після висихання вона має фактуру поїденою короїдом деревини, і фарбування цих заглиблень викликає певні складнощі.