ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ решіток

Кожна людина при вході в приміщення, будь то офісна будівля або невелике кафе за рогом, намагається очистити своє взуття. І неважливо, яка пора року на вулиці: в літню пору особливо в великих містах пил і бруд летять з численних будівництв, восени і навесні тротуари усіяні калюжами, а взимку під ногами то сльота, то налипає на підошви сніг.

На этом сайте вы сможете приобрести Грязезащитные ковры ссылка большой выбор,высокое качество и доступная цена.

Тому дуже важливо приділити увагу покупці спеціалізованих пристосувань, які в тандемі з роботою клінінгового персоналу забезпечать чистоту в будь-якому, навіть самому людному приміщенні протягом двадцяти чотирьох годин на добу.

Головним бар'єром між чистотою приміщень і вулицею є решіток, які можуть утримати до 3-4 кг бруду на квадратний метр і близько 4 літрів води, що наносяться підошвами відвідувачів. Оскільки килимки поміщаються відразу під парадними дверима, що входять відвідувачі насамперед будуть очищати підошви взуття, що не заносячи пил, вологу і бруд в приміщення. Основа брудозахисних килимків виготовляється з гуми, а ворс - із зносостійкого нейлону або пропілену. Завдяки використанню цих міцних матеріалів решіток зберігають охайний зовнішній вигляд протягом довгого часу служби, а також не сприйнятливі до підвищеної вологості і перепадів температур.

Купівля брудозахисних килимків є розумним використанням грошей, оскільки такі підлогові покриття, при правильному догляді, прослужать Ви не далеко не один рік. Очищення брудозахисних килимків також не складає великих труднощів. Для видалення сухих забруднень використовується звичайний пилосос, за допомогою якого можна вичистити дрібні забруднення з килимка. Якщо ж килим дуже забруднився, його можна промити під проточною водою, якщо це, звичайно ж, дозволяють його габарити. Для очищення килимків від вологи використовуються спеціальні сушки з потоком холодного повітря, які не псують структуру вироби. У тому випадку, якщо брудозахисний килимок має великі габарити, безліч спеціалізованих фірм здійснюють професійну чистку брудозахисних покриттів.

Решіток виробляються в різних кольорах, тому Ви з легкістю зможете підібрати ту модель покриття, яка буде доповнювати інтер'єр Вашого приміщення. Залежно від метражу приміщення, де буде використовуватися брудозахисні покриття, кожен покупець може вибрати оптимально відповідний за розміром і формою килимок.