​Чи безпечні натяжні стелі?

Сучасний натяжна стеля або класична штукатурка і побілка? Багато людей до сих пір віддають перевагу традиційному способу ремонту, так як не довіряють сучасним матеріалам. Ми постараємося розвіяти основні міфи про шкоду натяжних стель.

Ви можете дізнатися актуальні ідеї для бізнесу 2019 абсолютно безкоштовно прямо зараз.

склад

На сьогоднішній день існує 2 основних матеріалу для виготовлення пластикових вікон: ПВХ плівка і тканину.

ПВХ - це синтетичний полімер полівінілхлорид, з яким ми стикаємося щодня. З цього пластика роблять одноразовий посуд, дитячі іграшки, медичні товари, упаковку для косметики і безліч інших побутових предметів.

Шкода натяжних стель з ПВХ часто пояснюють вмістом хлору, фенолу ітолулола. Так, ці речовини є в складі, але в кількостях, набагато менше допустимої норми. Виділення цих речовин в повітря може статися тільки при підвищеній температурі, тому натяжні стелі не монтуються в приміщеннях з температурою вище 80 градусів.

В основі тканинних стель лежить синтетичне полотно з поліестеру, просоченого поліуретаном. Це штучні, але екологічно-чисті матеріали, які можна знайти в складі звичайного одягу.

Для фарбування або нанесення малюнка на стелю з будь-якого матеріалу повинні використовуватися нетоксичні фарби, затвердевающие під ультрафіолетовими променями. Це найсучасніший і єдиний безпечний склад фарбувальної продукції.

Якісне полотно для більшості натяжних стель виготовляється тільки в Європі. До таких матеріалів обов'язково додаються сертифікати якості із зазначенням складу і відповідності нормам. А ось безпеку чи шкода китайських натяжних стель визначити можна не завжди - такі сертифікати є тільки у великих якісних брендів.

Пожежна безпека

Правильні натяжні стелі, як з ПВХ, так і з тканини, не горять і не виділяють великих доз отруйних речовин при сильному нагріванні. У разі пожежі або попадання іскри, полотно просто перегрівається і лопається, продовжуючи тліти практично без диму.

Хочете перевірити якість матеріалу? Ми представимо вам всі документи, що підтверджують безпечний склад, негорючість і нетоксичність натяжних стель.

скупчення пилу

Поверхня натяжної стелі має спеціальний антистатичним покриттям. Завдяки якому до полотна не магнітиться пил, на ньому не «приживаються» бактерії і грибок, матеріал не вбирає бруд і легко переносить вологе прибирання.

Стеля щільно, практично герметично, кріпиться до стін. Тому в разі затоплення сусідами, плівка просто провисне, не пропустивши воду і витримавши до 100л навантаження на квадратний метр.Іменно тому під натяжна стеля не потрапляє пил, а забруднення «зсередини» не проникають в кімнату.