Царговие двері що це таке, в чому їх особливості

У меблевому виробництві царга це несуча планка, яка з'єднує вертикальні елементи конструкції. Наприклад, в корпусі ліжка царги це планки з'єднують ніжки ліжка і утворюють остов ліжка.

На этом сайте вы сможете найти Производство царговых дверей гарантируем качество и выгодную цену.

У виробництві дверей, царги це теж планки, які з'єднують вертикальні елементи полотна двері. Візуально двері Звичайне кількість поперечин в царговой двері не менше трьох. Отримана несуча конструкція з двох вертикалей і трьох поперечок виходить само міцною. Зниження поперечок менше 3-х призводить до ослаблення конструкції. Хоча в продажу ви можете знайти царговие двері, де поперечок немає зовсім, а частина двері повністю замінена стеклом.получается з явно видимими поперечиною.

Збирається царговая двері за модульним принципом. Пазові з'єднання модулів двері забезпечує підвищену міцність конструкції в порівнянні з фільонки дверима.

матеріали

Основні елементи царговой двері виготовляються з деревини (бруса) або МДФ. Однак двері з модулями з деревини зустрічаються не так часто, як модулі з МДФ.

Відрізнити двері з МДФ при покупці нескладно. У комплекті до таких дверей обов'язково йде коробка з МДФ, а не з дерева. Однак більшість виробників комбінують елементи з МДФ і з бруса, що саме по собі непогано, але інформується слабо.

Додаткові елементи царговой двері (вставки) можуть пропонуватися з металу і скла. Зазвичай для дверей використовується скло сатин біле, чорне Лакобель, бронза, біле Лакобель, скло графіт, а також вставки з якісних полімерів.

Скло сатин означає, що воно не прозоре. На одну сторону скла Лакобель нанесена фарба. Скло графіт і бронза, мають характерні чорний і рожевий відтінки.

Оздоблення царговой двері

Основними оздоблювальними матеріалами використовувані для обробки царгових дверей є високоякісні поліпропіленові плівки, екошпон і плівка з фініш-ефектом.

За зовнішнім виглядом ці матеріали практично не відрізняються, проте, потрібно знати наступне.

Фініш плівка це папір просочена смолами. Використовується в дверях облицьованих плитами МДФ (ламінат) товщиною 3,2 мм. Погано миються, бояться великої вологості.

Екошпон це штучний матеріал, з додаванням полімерів відтворює фактуру дерева з 2D і 3D ефектами. Добре миються, практично не бояться вологості типу ванна в квартирі.

Полімерні плівки це якісні плівки імпортного виробництва, які відтворюють різні фактури дерева. Чи не бояться вологи, відмінно миються.

Відрізнити ці матеріали на двері важко, але уточнити про них купуючи двері, можна і потрібно.

Також варто відзначити, що царговие двері, частіше виробляються з бескромочной технології. Бескромочние двері більш довговічні і підкреслюють якість двері. Ламінована двері з фініш плівкою не може бути бескромочной.