Будуємо буронабивної фундамент з ростверком своїми руками.

Ростверк - або стрічкова, або плитна конструкція, яка є важливою ланкою пальових або стовпчастих фундаментів. Ростверк необхідний для отримання додаткової стійкості до навантажень.

Вы сможете в свободное время, просмотреть на сайте красивых и эротических девушок в отличном качестве.

Для того, щоб побудувати буронабивної фундамент з ростверком своїми руками потрібно пройти наступні етапи:

1.Необходімо розмітити і викопати траншеї

2.Пробуріть свердловини необхідного діаметра

3.Обустроіть внутрішню опалубку

4.Арміровать і залити бетонним розчином

5.Подготовіть і залити ростверк

Далі необхідно визначитися з типом ростверку. Залежно від грунту бувають такі типи ростверку:

1.Заглубленний

2.Наземний

3.Поднятий

Якщо у вас побудований фундамент в досить стабільному грунті, то його можна обв'язувати заглибленим або наземним ростверком. Однак, якщо фундамент побудований в пучинистих грунті, то не обходимо використовувати піднятий ростверк, інакше конструкцію, яка стикається з грунтом може відірвати від опор виштовхує навантаженнями.

Даний вид фундаменту є досить простим в реалізації. Після того як викопали траншеї приступаємо до буріння. Буріння здійснюється або механічним, або ручним буром. Приступаючи до буріння свердловин, для буронабивної фундаменту з ростверком своїми руками, потрібно визначитися їх діаметром. Як правило, диметр становить від 15 до 45 сантиметрів. Глибина буріння повинна становити не менше півтора метрів від поверхні грунту, а також більше глибини промерзання верхніх шаром грунту. Після того як свердловини пробурені в них вставляються азбестоцементні труби попередньо обробивши їх бітумною мастикою, або водостійким армованим скотчем. Це необхідно для гідроізоляції. Для гідроізоляції також можна використовувати руберойд.

У трубу буронабивної фундаменту з ростверком необхідно помістити арматуру. Як правило, використовують рифлену арматуру діаметром 12-16 мм. Причому перед приміщенням в трубу арматури необхідно залити 3 сантиметровий шар бетону, щоб уникнути корозії арматури. Чим труба буде тонше, тим товщі повинна бути арматура. Потім зазначається одна третина труби і заливається бетоном до цієї позначки. Зазвичай заливають бетоном марки М300-М400.

Висота стрижнів виступають з паль буронабивної фундаменту з ростверком дорівнює приблизно 15-20 сантиметрів.

алеї встановлюємо опалубку поверх паль. Усередині опалубки монтується каркас і отриманий ростверк заливається бетоном по аналогії з стрічковим фундаментом.

Що стосується часу на будівництво буронабивної фундаменту з ростверком своїми руками потрібно близько двох тижнів. Крім цього фундамент повинен набратися міцності, а це займе ще близько місяця. Тільки по закінченні місяця можна починати піднімати стіни.