Будинок на повітряних кульках піднявся в повітря

Любитель пригод та екстриму Джонатан Трапп зумів підняти в повітря спеціально створений для цього будинок, використовуючи одні лише повітряні кульки з гелієм. До слова, ідея такого польоту була запозичена з мультфільму «Вгору!», В якому будинок головного героя - дідка милого виду, дуже сподобався великої будівельної компанії, яка планує будівництво на його місці чергового хмарочоса. Дідок ж втомившись від набігів агентів компанії змайстрував зв'язку великих різнокольорових повітряних кульок і підняв свій будинок в повітря, тим самим він врятував свій будинок від знесення.

Заказать в Алматы сварочный аппарат по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Мабуть ідея мультфільму настільки сподобалася Джонатану Трапп, що він вирішив здійснити її в реальності, використовуючи різнокольорові кулі, наповнені гелієм, він піднявся на висоту 6000 метрів і перетнув Ла-Манш. У цій справі він вже не раз досяг успіху раніше, наприклад, коли перетинав Альпи на повітряних кульках або літав на офісному стільці над США.

Здійснивши політ в літаючому будинку через Ла-Манш, Трапп вирішив не зупинятися на досягнутому. Тепер він планує перетнути Атлантичний океан, використовуючи 365 повітряних кульок. Ще не одному повітроплавцю не вдавалося перетнути Атлантику, а з числа тих, хто намагався це зробити 5 людей загинули. Ну да хто знає, може бути, Джонатан стане першим кому це вдасться.

Для реалізації своєї ідеї Джонатану потрібно 300 000 доларів США на придбання кульок, стійких до ультрафіолетового випромінювання Сонця. Гроші ж він уже зумів знайти через інтернет, завдяки пожертвам інтернет користувачів.