Будівництво котеджів

Часи, коли квартира в багатоповерховому будинку, розташованому в центрі великого міста, була мрією багатьох людей, давно минули. Жителі мегаполісів, відчувши всі «принади» життя в вічно галас, суєту і загазованому місті, все частіше вибирають для проживання власні будинки за містом.

Здесь вы сможете найти АВТОВЫКУП https://autovip.com.ua/ на выгодных условиях.

Принцип, який гласить, що в місті треба тільки працювати, а жити найкраще в заміському будинку, стає все більш популярним. Тому будівництво будинків з клеєного бруса під ключ і котеджних селищ набирає все більших обертів. Адже власна квартира ніяк не може захистити від міського шуму і смогу за вікном, криків і музики за стіною, вельми неприємних запахів в під'їзді і проявів агресії з боку неадекватних громадян. Заміська життя в порівнянні з життям в міській квартирі має масу переваг. Одним з найважливіших достоїнств життя за містом є чудова екологія. Міські жителі давно забули, як звучать голоси птахів за вікном, оскільки в більшості квартир встановлено склопакети, огороджувальні від міського шуму, а свіже повітря надходить в квартиру з кондиціонера з функцією очищення повітря. У заміському будинку можна просто відчинити вранці вікно і впустити чистий до дзвону повітря з запахом трави і минулого вночі дощу, а заодно і пташині голоси, і шелест листя, і запах квітів, що ростуть на присадибній ділянці. Власники заміського котеджу можуть дозволити собі пройтися босоніж по траві, не боячись поранитися про бите скло, і з'їсти яблуко прямо з дерева без загрози отруєння. Оскільки сучасні котеджні селища будуються тільки в екологічно чистих районах, то мешканці котеджів можуть дозволити собі не тільки риболовлю в найближчій річці або струмку, а й похід в ліс за грибами та ягодами. 

Діти власників заміських котеджів відрізняються більш міцним здоров'ям, оскільки можуть проводити час на вулиці, дихаючи чистим повітрям, а не сидіти цілими днями в задушливих квартирах. Завдяки тому, що котеджі, розташовані в котеджних селищах, мають досить великі ділянки, їх власники можуть створювати власні шедеври дизайну, облаштовуючи ділянку відповідно до своїх бажань і переваг, проявляючи свою індивідуальність. На присадибній ділянці можна спорудити ігровий майданчик для дітей та спортивний майданчик, лазні з колоди, басейн і фонтан, сауну або лазню, обладнати майданчик для відпочинку або для барбекю, посадити сад або засадити все квітами - можливий будь-який варіант. До переваг проживання в заміських котеджних селищах можна віднести також спокій і безпеку. Після закінчення робочого дня так прекрасно, покинувши межі міста, зануритися в тишу, позбувшись від стресів на роботі, пробок на дорогах і натовпів людей, які поспішають у своїх справах. Кожне котеджне селище має штат охоронців, які здійснюють цілодобову охорону селищ, тому поява на його території непроханих гостей практично виключається. До того ж свою роль грає віддаленість котеджного селища від міста, що є центром кримінального життя. Це ще одна з причин того, що будівництво котеджів під ключ в селищах активізується. Сучасні котеджні селища мають прекрасно розвиненою інфраструктурою, в тому числі вони обладнані всіма необхідними інженерними комунікаціями. Котеджі оснащені для постійного проживання значно краще, ніж міська квартира, оскільки мають індивідуальну систему опалення, водопостачання, а іноді і електропостачання. Наявність всіх видів сучасного зв'язку, зручних доріг і необхідних сервісів, аптек, супермаркетів і розважальних центрів роблять проживання в котеджних селищах максимально комфортним впродовж цілого року.