Будівництва та облаштування будинку

Сходи в приватному будинку, котеджі - це невід'ємна частина. Вона є е тільки функціональної, але і частиною інтер'єру. Тому до будь-якого виду сходів пред'являються особливі вимоги безпеки, естетичної краси. Сьогодні їх підрозділяють на види: 1. Г-подібна поворотна сходи носить другу назву четвертьоборотной. Подібна конструкція з'єднує сходові марші під прямим кутом. 2. П-подібні сходи є напівоборотні. Вона складається з двох сходових маршів, які з'єднуються між собою майданчиком.

Если вы желаете узнать весь вкус интимной жизни, мы предлагаем различную смазку, https://kiss-kiss.com.ua/category/lubrikanty/ здесь Вы можете купить по доступной цене.

Подібні конструкції часто використовуються між поверхами. При цьому марші з'єднуються під кутом, рівні 180 градусам. 3. Поворотні сходи бувають і 3-секційні. В цьому випадку є три маршу, розташовувані будівельниками під кутом в 90 градусів (по відношенню один до одного).

4. Рідше зустрічається трапециевидная сходи. Їх часто монтують в будинках, де є нестандартне планування. Варто зауважити, що всі кути, що з'єднують сходові марші, не належать до прямих. 5. Закруглена сходи носить другу назву - кругова, криволінійна. Вона підкреслює стиль інтер'єру.

Кут обороту подібних конструкцій становить 360. 6. В останні роки стали популярними комбіновані варіанти. В цьому випадку дизайнерам простіше підібрати єдиний стиль інтер'єру. Тому подібні сходи відрізняються суміщеними елементами декількох видів. Як же розібратися в цьому різноманітті і визначитися з типом сходів в котедж?

Відповідь на це запитання постійно, коли справа доходить до ремонту. Ми пропонуємо вам керуватися двома правилами: 1. особисті переваги (зовнішній вигляд, краса, зручність), 2. конструкція котеджу. У продажу ви можете зустріти готові варіанти сходових маршів. Однак навіть продавець під час консультації почне задавати специфічні питання про конструкцію. Тому нижче ми наводимо коротку характеристику існуючих моделей.

Конструкції маршових сходів: 1. Закриті / відкриті сходи - цей термін досить важливий для естетичної складової. Якщо ви вибираєте закритий тип, то ступені і подступеннікі є невід'ємною частиною конструкції. Якщо ж є вільний простір між ступенями, т. Е. Подступенников немає, то подібні сходи відносяться до відкритого типу. 2. Конструкції сходів з косоурами не настільки популярні в сучасному будівництві. Головною складовою в них вважається косоурной балка.

Вона має пилкоподібну форму. Саме її монтують спочатку. Зверху ж надалі укладаються щаблі й підсходинки. Виконані з дерева сходи з короурамі відмінно вписуються в інтер'єр. 3. Сходи з тятивами в останні роки стали модним атрибутом будинку, котеджу.

Головним елементом в них є тятива.

Це надійна, похила несуча балка. Вона проходить по всій довжині сходових маршів.

При цьому вона закриває маршові торці. Внутрішня частина тятиви має широкі пази, призначені для монтажу ступенів. Знаючи основні види і конструкції ви можете вибирати з маршових,.