Будівництва і проектування заміських дерев
Будівництво заміських будинків, дач, котеджів щорічно збільшується на 7-8%. Поряд зі зведенням будинків з каменю і цегли все більшого поширення набуває будівництво ошатних, затишних і різноманітних за архітектурним дизайном дерев'яних будинків
Вы сможете просмотреть на сайте и получить удовольствия.
Чому ж дерев'яні будинки настільки високо цінуються і набувають все більшої популярності в той час, як будівельна індустрія розвивається і випускає все більшу кількість якісних і недорогих матеріалів для будівництва та оздоблення будинків? Відповідь на це питання досить простий - немає краще, чистіше і міцніше матеріалу, ніж той, який виготовлений природою.
Дерев'яний будинок має незаперечні переваги за своїми екологічними характеристиками. Смоли і фітонциди дерев, випаровуються з поверхні дерев'яного зрубу, роблять повітря всередині будинку абсолютно чистим, створюється лікувальний мікроклімат, який необхідний міській людині для оздоровлення, відпочинку, зняття напруги і стресів. Варто тільки зайти в дерев'яний будинок, як відразу відчувається спокій і затишок, які виходять від теплих і світлих дерев'яних поверхонь.
При виборі проекту заміського дерев'яного будинку треба враховувати характер місцевості і особливості грунту, так як закладка фундаменту - це найголовніший і важливий етап робіт. Важко обійтися без геодезичних і геологічних робіт.
Якщо ж це питання вирішене, всі роботи і необхідні виміри зроблені, характер і склад грунту визначено, то прораховується кошторис і складається проект будинку, потім вибирається матеріал (колоду або брус), планується внутрішня обробка. Всі ці питання треба розглядати одночасно, щоб знати фінансові витрати, так як будівництво дерев'яного будинку не можна заморожувати - дерево повинно бути захищене від впливу погодних факторів.
Будинки з дуба, сибірської модрини, кедра за міцністю не поступаються каменю, будинки з цих порід дерев не дають усадки, довговічні і красиві. Але вдома з бруса або колоди хвойних порід також добре виглядають, будуються швидко, а спеціальне просочення робить дерево не схильним до займання.
Усередині дерев'яного будинку використовують кілька порід дерев. Сосна, вільха, береза, ялина служать вихідним матеріалом для облицювання стін, настилу підлог, виготовлення перекриттів, віконних рам і дверей.