Акумулятор для ехолота

Вибір акумулятора для ехолота залежить в першу чергу від споживаного ехолотом струму і напруги і від тривалості використання приладу. Чим довше ви будете сканувати дно, тим потужніший (з більшою ємністю) акумулятор вам потрібен. Що стосується споживаного ехолотом струму, то ця величина залежить від типу датчика і потужності його випромінювання і від дисплея (кольоровий або ч / б, розмір по діагоналі, дозволу в пікселях). Більш потужний датчик, що пробиває на глибину понад 300 метрів будуть споживати більше енергії ніж 100 метрові випромінювачі. Так само кольорові, висококонтрастні дисплеї з великою роздільною здатністю більше ненажерливі і вимагають акумулятор з більшою ємністю для тривалого використання. Не варто забувати і про час доби, протягом якого ви збираєтеся рибалити з ехолотом. Увечері або вночі дисплею необхідне підсвічування, яка помітно збільшує споживання енергії, приблизно на 40-90 міліампер, що часто може скласти до 1/3 від всієї енергії, споживаної ехолотом.

У нас большой выбор АККУМУЛЯТОР ДЛЯ ЭХОЛОТА 9ач по выгодной цене.

З досвіду використання ехолотів під час риболовлі, для пошуку риб протягом дня йде приблизно до 4 годин роботи ехолота від акумулятора. Про всяк випадку додамо ще один вечірній час, на випадок якщо довелося трохи затриматися і обловить цікава ділянка. Виходячи з цих даних давайте спробуємо розрахувати потужність акумулятора для ехолота моделі Humminibird 718.

(4ч * 0,2A) + (1ч * 0,250A) = 1,05 Ah

Крім вищезазначеного обов'язково враховуйте технічні особливості вашого ехолота. Якщо він у вас суміщений з картплоттера і ви користуєтеся ГЛОНАСС або GPS позиціонуванням, то це також збільшить споживану їм енергію. Щоб точно все розрахувати і не залишитися на воді без електрики і засобів зв'язку, загляньте в керівництво по експлуатації вашого приладу.

Що стосується кріплення акумулятора для ехолота на борту човна або катера, то будь-яких готових і універсальних рішення для цього немає. Є, звичайно, спеціальні кейси для ехолотів, де передбачено для спеціальне місце, але під них тоді спеціально доведеться підбирати акумулятор певного розміру. Але і це до кінці не вирішує проблеми, тому що сам кейс в човні теж часто закріпити не де і вам доведеться шукати рішення цього питання самостійно.