Актуальні модні тренди

Колірна палітра. Актуальними є абсолютно все колірні рішення, найбільш популярними і поширеними є насичені, пастельні, приглушені кольори і відтінки. Кольори натурального походження цінуються найбільше, особливо відтінки коричневого, червоного, зеленого і бежевого.

На этом сайте вы сможете узнать Оксана Мороз подробно расскажет о стильной и классической моде.

Принти. Анімалістичні і рослинні, в тому числі флористичні принти, є найбільш актуальними. Серед анималистических, трендовими є леопардові мотиви, а також імітація зміїної і крокодилової шкіри. Що стосується рослинних візерунків, то в моді абсолютно всі варіації і композиції, при цьому колірна палітра принта не грає особливої ролі.

Мех. Хутро цієї осені і взимку стане особливо актуальним. Даний матеріал може виступати в якості декору або основного матеріалу виготовлення предмета гардероба або аксесуара. Хутряний декор доречний в дизайні практично будь-якої речі. Подібний декор має місце бути в дизайні не тільки верхнього одягу, але і інших речей, в тому числі аксесуарів і взуття.

В'язані речі. В'язані предмети гардероба здатні створити не тільки теплий, затишний і практичний, а й теплий образ. В'язка може бути максимально простий, при цьому доречний будь принт. Також можливі однотонні варіанти зі складним візерунком. У складних і фактурних візерунках можуть бути присутніми різні переплетення, коси, джгути. Не менш актуальні візерунки зображують квіти і геометричні візерунки. В'язані елементи можуть виступати в якості декору, на звичайних матеріалах. Найчастіше в'язаними є кишені, комір і пояс.

Декор. Дуже актуальна вишивка, яка може бути присутнім буквально всюди, починаючи з звичайних предметів гардероба та аксесуарів і закінчуючи верхнім одягом і взуттям. Вишивка може виконуватися в усіх колірних рішеннях і варіантах матеріалу. Серед всіх візерунків найбільш актуальним є флористичні візерунки.

Вище представлені модні тренди дають зрозуміти, що будь-яких серйозних змін і обмежень немає. Подібна демократичність дозволяє доповнити модними деталями свій вироблений стиль, не змінюючи його кардинально.